KONST / Litografier / Färglitografi 14029086
nr 1402 9086
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Färglitografi, Emil. Signerad, numrerad 150/200, daterad -97. Motivet: 23x35, yttermått inklusive ram: 38x50 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:50:47
300 kr
400 kr
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg
Nils Emil Lundström (1865-1960)